Hakkımızda

Vizyon, Misyon ve Değerler

Yaşam boyu öğrenme ve öğretme, merak ve sorgulamaya, topluluğumuza, yinelemeye ve kanıtlara, dürüstlük ve güvenilirliğe, sürdürülebilirliğe, katılım ve saygıya değer veriyoruz.

 

Aktif bir kaşif olmanıza yardımcı olacak araçlar ve deneyimler oluşturuyoruz. Sergilerimizi ve uzmanlığımızı dünya çapındaki müzelerle paylaşıyoruz.

 

Bilim ve teknolojinin harikalarına kafa tutan ve kendimizi ve çevremizdeki dünyayı daha iyi anlayabilmemizi sağlayacak yenilikçi, dinamik öğrenme deneyimleri sunmaya kendimizi adadık.

 

Her zihni bilim ve teknolojinin harikalarına açmak, kendimizi ve çevremizdeki dünyayı daha iyi anlamak için teşvik etmek hedefimiz.

Daha fazla...

ENDÜSTRİYEL TASARIM

Endüstriyel tasarım, hayal gücü, tasarım anlayışı ve nihayetinde dünyanın geri kalanıyla bir vizyon paylaşımı ile ilgilidir. Yeni bir buluş için bir fikir somut değildir – yalnızca sahip olduğu kişi için değere sahiptir. Konsept, bu ürünün özelliklerinin ilk gerçekçi, görsel gösterimi için geliştirilmiş bir fikirdir. Kapsamlı mühendislik uzmanlığımız, ürün görünümünün ötesine geçmemizi sağlar; Ürünün nasıl çalışması gerektiğini ve tasarımda ne yapılması gerektiğinden emin olmamız gerektiğini biliyor ve Exploria olarak bu fikri tasarımlarımızın tamamına yansıtıyoruz.

PROTOTİP ÜRETİMİ

En Son Fikirlerle Deneyler Yapan bir Ar-Ge Laboratuvarıyız

Exploria’da hemen hemen her şeyi kendimiz tasarlar, dener, test eder ve inşa ederiz, takip edilecek en ilginç ve önemli fikirleri ararız ve çoğu zaman mümkün olanın sınırlarını zorlarız. Bu anlamda, sürekli yeni etkinlikler, sergiler, prototipler ve daha fazlasını üreten klasik bir araştırma ve geliştirme kuruluşuyuz.

DANIŞMANLIK

Biz Fikirleri, Tecrübeleri ve Uzmanlığı Paylaşan Bir Topluluğuz

Exploria’da sürekli beyin fırtınası yapıyor, değerlendiriyor, tasarlıyor ve icat ediyoruz – ancak bir boşlukta çalışmıyoruz. Tarihimiz boyunca, toplumu ilham ve yeni fikirlerle doldurmak ve bilim müzelerine yeni yönler geliştirmemize yardımcı olmak için bilim adamlarını, görsel sanatçıları, müzisyenleri ve ilginç düşünürleri Exploria’ya davet ediyoruz. Ortak hedefleri: bir deney ve işbirliği kültürünü desteklemek, merak ve anlayışa ilham vermek ve yeni fikir ve yönleri teşvik etmek. Elde etmiş olduğumuz kazanımları toplumumuzla paylaşmayı ve onlara bilimi görünür, dokunulabilir ve çok çeşitli insanlara erişilebilir kılmayı hedef ediniyoruz.

TEKNİK DESTEK

Destek ekibimiz, Türkiye çapındaki birçok müşterimize yüksek kalitede ve anında hizmet vermektedir. Müşteri tabanımıza değer veriyor ve Exploria ile olan deneyiminizi sürekli başarıya dönüştürmek için çalışıyoruz

Prototip Üretimi0%

Endüstriyel Tasarım0%

Teknik Destek0%